👊 TEN POCIĄG Z TYM SKŁADEM 👭👭 BĘDZIE TRUDNY DO ZATRZYMANIA👈

4 paź 2020
Po raz kolejny grupa SENIOREK MUKS Sari Żory pokazała na co je stać 👉WYGRYWAJĄC👈 3:1 z JKS SMS Jastrzębie.
To drugi mecz i druga wygrana 💪 z rzędu, i tym samym 1 miejsce w grupie B, z kompletem 6 pkt.

W pierwszym secie przegranym 🙁, nasze Panie spotkały się z zimnym prysznicem 💦 ze strony przeciwniczek. JKS SMS Jastrzębie pokazał się z dobrej strony w bloku jak i przyjęciu.

Kolejny set to czas dla MUKS Sari Żory. I tu ta lokomotywa jak w wierszu Juliana Tuwima ...... Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale, Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale, a potem było Tak to to, tak .... tylko lepiej aż do 4 seta gdy wygrywając 22:8 tracimy 8pkt z rzędu😱. Lecz poszły Koła - w ruch! i kończymy 4 seta wygraną 25:18.