Kontakt

 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SARI Żory

ul. Folwarecka 10, 44-240 Żory

NIP 6511675564

REGON 240784731

KRS : 0000270261

klub@muks-sari.pl

Konto bankowe ING BANK ŚLĄSKI

44 1050 1676 1000 0023 2490 0428

Kontakt do Zarządu Klubu:

Prezes Zarządu Klubu

BIODROWICZ KRZYSZTOF - tel. 502 317 273 , k.biodrowicz@muks-sari.pl

Wiceprezes Zarządu Klubu

MAZUR SYLWIA - tel. 664 574 463 , s.mazur@muks-sari.pl

Sekretarz Zarządu Klubu

MURACH KRZYSZTOF - tel. 506 057 231 , k.murach@muks-sari.pl

Członek Zarządu Klubu

BUREK MONIKA - tel. 798 043 403 , m.burek@muks-sari.pl

Członek Zarządu Klubu

MARCIAK GRZEGORZ - tel. 666 626 557 , g.marciak@muks-sari.pl

 

TRENERZY SEKCJI SIATKARSKIEJ:

 

TRENER SEKCJI SENIORSKIEJ I GŁÓWNY KOORDYNATOR SEKCJI SIATKARSKIEJ

WRZESZCZ PAWEŁ - tel. 506 836 631 , p.wrzeszcz@muks-sari.pl

trener piłki siatkowej klasy mistrzowskiej PZPS

POZOSTALI TRENERZY SEKCJI SIATKARSKIEJ

Sylwia Mazur – tel. 664 574 463 , s.mazur@muks-sari.pl - trener piłki siatkowej PZPS

Joanna Pyrek - tel. 508 987 939  , j.pyrek@muks-sari.pl - trener piłki siatkowej klasy II PZPS

Anna Wrzeszcz – tel. 570 998 060 , a.wrzeszcz@muks - sari.pl - trener piłki siatkowej PZPS

Oliwia Muras – tel. 573 475 323 , o.muras@muks-sari.pl - trener piłki siatkowej PZPS i trener sportu piłki siatkowej

Marek Utrata – tel. 505 138 222, m.utrata@mosir.zory.pl - instruktor piłki siatkowej

Krzysztof Murach - tel. 506 057 231 , k.murach@muks-sari.pl - trener piłki siatkowej PZPS

Kamil Kosiński - tel. 669 654 488 , k.kosinski@muks-sari.pl -  trener piłki siatkowej klasy II PZPS

TRENERZY SEKCJI KOSZYKARSKIEJ:

TRENER SEKCJI KOSZYKARSKIEJ I GŁÓWNY KOORDYNATOR SEKCJI KOSZYKARSKIEJ

MARCIAK GRZEGORZ - tel. 666 626 557 , g.marciak@muks-sari.pl

trener klasy II koszykówki

POZOSTALI TRENERZY SEKCJI KOSZYKARSKIEJ

JADWIGA FORMELA - tel. 503 020 962 , j.formela@muks-sari.pl - instruktor koszykówki

SAJDYK PAWEŁ - tel. 506 102 431 , p.sajdyk@muks-sari.pl - instruktor koszykówki

 

UWAGA
Wszelkie oryginały pism, wnioski, podpisane dokumenty do klubu, trenerów można zostawić w naszej skrzynce podawczej znajdującej się na zewnątrz budynku, przy głównym wejściu do Hali MOSiR Żory ul. Folwarecka 10.

 

Wyślij wiadomość