LEKCJA WF-U Z MISTRZEM 👉 MONIKĄ BRZOSTEK 👉 W MUKS Sari Żory 👏👏👏

4 gru 2020
W środę 25 listopada na hali MOSiR w Żorach odbył się pokazowy trening przy udziale naszych młodych wychowanków , a prowadziła go SIEDMIOKROTNA Mistrzyni Polski w siatkówce plażowej - Monika Brzostek.
To ogólnopolska inicjatywa społeczna, prowadzona pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki. Projekt skierowany do rodziców, nauczycieli, kadry dydaktycznej oraz przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.
W ramach akcji, w całej Polsce organizowane są zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez wybitnych sportowców sponsorowanych przez PKN ORLEN. Spotkania z dziećmi odbywają się w publicznych szkołach podstawowych, gimnazjach oraz placówkach integracyjnych, społecznych i wychowawczych. Sportowcy ubrani w barwy narodowe lub klubowe przeprowadzają cykl treningów właściwych dla dyscyplin, które uprawiają. Lekcje prowadzone są według uprzednio przygotowanych konspektów przy bezpośredniej współpracy lokalnych nauczycieli wychowania fizycznego.
W ramach spotkań młodzi uczestnicy lekcji wychowania fizycznego dostają gadżety, rozmawiają z mistrzem, który dzieli się z nimi swoją pasją, a także mogą otrzymać autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie ze swoim sportowym idolem.
👏 Dziękujemy Pani MONICE za super trening !!!
Więcej zdjęć w galerii - https://www.muks-sari.pl/siatkowka/galeria/10,lekcja-wf-u-z-mistrzem-w-zorach-muks-sari-zory