Porażka na inaugurację

19 paź 2023

Przegrywamy na inaugurację rozgrywek 2 Ligi Kobiet 😐

Mecz rozpoczęty koncertowo 🔝 bardzo wysoka skuteczność, dobrze działający blok i zagrywka, która sprawiała wiele problemów, dała nam wysokie zwycięstwo, do 14 😲

Niestety w kolejnych dwóch partiach wielu z tych elementów brakowało. Po raz kolejny doświadczamy, że wysokie zwycięstwo w pierwszym secie nie pomaga w dalszej grze 😮‍💨

Sytuacja poprawia się w czwartym secie, prowadzimy w końcówce paroma punktami, które niestety tracimy na własne życzenie, a przewaga punktowa zamienia się ostatecznie w porażkę 😔 To chyba ten fragment gry boli najbardziej, byliśmy blisko wywalczenia tie-breaka, w którym mogło zdarzyć się wszystko ale mielibyśmy pierwsze punkty na naszym koncie 🔴🔵

❌ MUKS Sari Żory 🆚 K.S. Polonia Łaziska Górne - siatkówka 1️⃣:3️⃣ (25:14, 18:25, 19:25, 24:26)

To dopiero początek więc nie ma co zwieszać głów 🙇 za tydzień na wyjeździe powalczymy o punkty z kolejnym bliskim rywalem Silesia Volley , który również przegrał pierwsze spotkanie 1:3 💪♥️